MISTRZ KOŁA

2016-03-22 17:05

Miło nam poinformować iż, nasz klubowy kolega Daniel Bednarski został mistrzem koła nr 19 Syrenka Białobrzegi. W zawodach  w dniu 20.03.2016r. Daniel w pięknym stylu wygrał sektor i zarazem całe zawody z imponującym wynikiem 7100pkt. Zawody odbywały się na kanale w Białobrzegach. Trzeba przyznać, że to łowisko nie należy do najłatwiejszych. Daniel od samego początku konsekwentnie odławiał krąpie i pojedyńcze płocie. Dobre przygotowanie techniczne i dobra taktyka spowodowała minimalną ilość pustych zacieć i spiętych ryb,co było jedną z kluczowych przyczyn zwycięstwa w zawodach.Warto wspomnieć również o drugim z naszych klubowiczów, Jarosław Kowalski należący do koła nr 19 w ogólnej klasyfikacji zajął 5 miejsce.Serdeczne gratulacje dla Daniela i Jarka za osiągnięte wyniki i czekamy na dalesze sukcesy.Poniżej kilka zdjęć z dekoracji zwycięzców...